Tanie noclegi w barcelonie

FORUM BARCELONA

Nie panikuj!!! Oto instrukcja obsługi Barcelony :) Zwiedzanie, tanie noclegi, transport, bilety, jedzenie - to proste! Usiadź wygodnie i poczytaj...

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Nazwa użytkownika:
Hasło:

Remember
* Zaloguj   * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Prosze o porade
PostNapisane: 2010-12-31, 04:00 

Chcialabym pojechac na wakacje do Barcelony i jakies wyspy (Majorka) ale nie mam zadnych informacji na ten temat.
Lubie ladne plaze, miejsce gdzie mozna spotkac fajnych ludzi, potanczyc, niedrogo zjesc.
Czy ktos moglby mi polecic hotel w barcelonie, miejsca do odwiedzenia , resort na jakiejs wyspie (all inclusive jest OK).
Prosze pisac na moj adres: Sebring4sale@hotmail.com
Dziekuje!

Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-05, 00:17 

Witam,
wygląda że chcesz mieć wakacje dwuczęściowe -
w B. plaża jest jak to w mieście, po prostu piasek, woda ... i tłok .
potanczyc, niedrogo zjesc, owszem , można.
(z tym że niedrogo jest względne)
Hotel - podaj może jako wskazówkę ile możesz nań przeznaczyć, jest ich tu wiele , alternatywnych noclegów wspomnianych w najbardziej rozwiniętym tu wątku - też :-D
Co do ogólnych info , Admini napisali tu już trochę, użytkownicy też się dokładają ,
jesli będziesz miała szczegółowe pytania po poczytaniu watków - proszę , pisz,

Co do wysp, jesli ma być to wyspa, to w zasadzie są 3 do wyboru
Ibiza (fiesta)
Menorca - piękne spokojne plaże
Mallorca - pomiędzy tymi dwoma stylami, zaleznie gdzie się skierujesz.
Poza wyspami znajdziesz też wachlarz możliwości na Costa Maresme / Brava bądź C. Dorada.
Monica napisał(a):
Chcialabym pojechac na wakacje do Barcelony i jakies wyspy (Majorka) ale nie mam zadnych informacji na ten temat.
Lubie ladne plaze, miejsce gdzie mozna spotkac fajnych ludzi, potanczyc, niedrogo zjesc.
Czy ktos moglby mi polecic hotel w barcelonie, miejsca do odwiedzenia , resort na jakiejs wyspie (all inclusive jest OK).
Prosze pisac na moj adres: Sebring4sale@hotmail.com
Dziekuje!

[ Dodano: 2011-01-04, 15:36 ]
Co do lokalizacji , wydaje mi się że pasowałyby Wam okolice Vila Olimpica (w+przy Port Olimpic jest wiele klubów i restauracji ) na lewo (zachód) jest Barceloneta , na prawo nowe plaże z większą przestrzenią Nova Icaria, Mar Bella ...
z tym że jak zaznaczyłem, są to plaże miejskie , nie karaibskie
Zresztą transport miejski w Barcelonie jest dobry , dojazd do samego centrum nie będzie problemem , a ewentualna taksówka w nocy nie taka znów droga , 1 euro/km +-
Nie mogę doradzić co do konkretnego hotelu, bo w takowym nocowałem tylko raz, ale zobacz na stronach , gdzie można wyszukiwać pod względem rejonu, ceny, opinii uzytkowników itd
www.barcelona-on-line.com Venere.com booking.com itp
na pewno coś wybierzesz/ecie, jesli mozesz wydać 150 eu to daje możliwości nawet w sezonie,
co do posiłków to wydaje mi się że w B. zdecydowanie taniej będzie 'na mieście' , może być też ciekawiej
Co do wysp to niestety mogę powiedzieć tyle co wcześniej,
jesli wolisz srodowisko młodzieżowe to może raczej Ibiza , choć droga ,
ale sam tam nie byłem.