Tanie noclegi w barcelonie

FORUM BARCELONA

Nie panikuj!!! Oto instrukcja obsługi Barcelony :) Zwiedzanie, tanie noclegi, transport, bilety, jedzenie - to proste! Usiadź wygodnie i poczytaj...

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Nazwa użytkownika:
Hasło:

Remember
* Zaloguj   * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Najtańszy nocleg w Barcelonie
PostNapisane: 2011-04-29, 19:07 

Witam! Niedługo wybieram się do Barcelony i szukam taniego noclegu. Jestem jednak w szoku kiedy widzę ceny nawet najtańszych hoteli, które oscylują wokół 100 zł a noc w pokoju wieloosobowym. Dziwi mnie to,bo nieraz nocowałem w Londynie czy Glasgow i spokojnie można było znaleźć coś w granicach 50 zł. Sprawdzałem w porównywarce cen hoteli www.ohotele.pl gdzie teoretycznie powinno mi dać najtańszą cenę z dostępnych i wychodzi 76 zł za noc! i to pewnie jeszcze gdzieś daleko od centrum :/

Czy ceny w Barcelonie są więc naprawdę tak wysokie, czy jest szansa, żeby znaleźć coś tańszego? Byłbym wdzięczny za info :) ciao

Tytuł:
PostNapisane: 2011-06-15, 12:21 

Cześć,

Mam dokładnie ten sam problem, planujemy z chłopakiem wakacje 3-10 września 2011 i nie możemy znaleść w miarę taniego miejsca noclegu ( do 60 zł za noc). Dziwia mnie te ceny tymbardziej, że byłam już na wakacjach w Rzymie czy Montpelier i tam mozna było znaleść w miarę tanie noclegi. Jeśli ktos posiada jakieś info o tanich hostelach czy domkach letniskowych dajcie znać:) Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: 2011-08-11, 17:51 

Mam dokładnie ten sam problem...
Wybieramy się z przyjaciółmi(7 osób) na tzw eurotrip i naszym celem głównym będzie właśnie Barcelona.
Interesują nas tanie pokoje w hostelach lub schroniskach, myśleliśmy również o tzw studio- jeden wielki pokój z np 10 łóżkami(to podobno wychodzi taniej) na 4/5 dni na początku września(ok . 5-10 wrzesień).
Nie mamy wielkich wymagań- pokoje powinny być takie by dało radę w nich spać(mam na myśli brak pleśni, karaluchów itp;p) jakiś stolik i szafka również by się zdała, okna również mile widziane;p;D

Jeśli ktoś będzie miał informacje na temat tanich noclegów właśnie w hostelach/schroniskach/studiach itp proszę dajcie znać
Podaję swojego maila: sonia777@autograf.pl

Z góry dzięki, mam nadzieję, że znajdzie się taka osoba ;]

Pozdrawiam;)