Tanie noclegi w barcelonie

FORUM BARCELONA

Nie panikuj!!! Oto instrukcja obsługi Barcelony :) Zwiedzanie, tanie noclegi, transport, bilety, jedzenie - to proste! Usiadź wygodnie i poczytaj...

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Nazwa użytkownika:
Hasło:

Remember
* Zaloguj   * Zarejestruj  * FAQ    * Szukaj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-12, 22:31 

Chyba powinnam zaczac sie przyzwyczajac..? Podobno te strajki zaczely sie odkad ja zaczelam przyjezdzac do Barcelony, wiec coz, blame me... :->

Mam(y) lot do Girony 21.IV, a w ciagu kolejnych miesiecy tez na pewno nie raz sie wybiore. Slyszalam o planowanym strajku w kwietniu, ale nie mialam pojecia, ze ma to sie dziac regularnie... :-?

A napisał(a):
w proteście przeciw częściowej prywatyzacji lotnisk hiszpańskich -MAD i BCNa- ich pracownicy [zw.zaw.] zapowiedzieli strajki

No wiec wlasnie: rzecz dotyczy tylko El Prat i Madrytu, czy lotnisko w Gironie kwalifikuje sie tez jako Bcn..?

Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-13, 01:05 

Ethel napisał(a):
A napisał(a):
w proteście przeciw częściowej prywatyzacji lotnisk hiszpańskich -MAD i BCNa- ich pracownicy [zw.zaw.] zapowiedzieli strajki

No wiec wlasnie: rzecz dotyczy tylko El Prat i Madrytu, czy lotnisko w Gironie kwalifikuje sie tez jako Bcn..?

gra toczy się o BCN i MAD , natomiast strajk ogłosiły zw.zaw. całej Aeny, włącznie z W.Kanaryjskimi

jeśli strajki bedą, to wszyscy przegrają, obie strony (i caly kraj),
niestety nie widzę jak mozna osiągnąć kompromis w kwestii prywatyzacji ...
chyba że rząd cofnie sie czasowo przed szantażem , lub sprywatyzuje z gwarancjami dla pracowników

na marginesie , lecisz z RZE ?

Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-15, 00:25 

A napisał(a):
na marginesie , lecisz z RZE ?

Tak, mój lot jest z Rzeszowa. Czyżby i tam ktoś miał strajkować..? :P

A poważnie, niech oni sobie jaj przed świętami lepiej jednak nie robią... :-? Jakieś opóźnienie lotu czy powtórkę z Perpignan jeszcze można wytrzymać, no i właściwie jestem w tej komfortowej sytuacji, że tu (Pl) i tam (Bcn) jestem w zasadzie w domu... ale jednak wolałabym uniknąć takich atrakcji.

Nie wiem ile procent dochodu państwa stanowią w Hiszpanii zyski z turystyki, podejrzewam jednak , że niemało...

O strajku w The Guardian: http://www.guardian.co.uk/world/2011/ma ... ten-strike

Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-16, 09:55 

Strajk zostanie chyba odwołany, uff...
rząd zapewnia miejsca pracy do 2018 r
[ robienie sobie dużych jaj :-? czasem się opłaca ... ]
http://www.monstersandcritics.com/news/ ... h-airports
[ http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g1 ... lonia.html ]

o RZeszowie wiesz pewnie lepiej, tak się zapytałem na marginesie w związku z tym że informowałaś o tym połączeniu w wątku o lotach PL <> ESP : http://www.forum-barcelona.pl/viewtopic ... light=#926
:-)

Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-16, 14:56 

Oby, oby :-).

Ja oczywiście nie chcę odbierac nikomu prawa do strajku i generalnie życzę wszystkim dożywotnich/doemeryturalnych etatów i wysokich pensji... Żarty dozwolone, byle tylko nie stały się faktami. Bo ja lecieć bardzo chcę i muszę ;-).

Był już Poznań, Gdańsk, Łódź, Warszawa i Kraków... pora przetestować Rzeszów :-D.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2